SPA

W naszym centrum w Poznaniu znajduje się kompleksowo zaopatrzone SPA przeprowadzamy tu profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i relaksujące. Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem, który obsługuje doświadczony i wykwalifikowany personel.

Wprowadzamy stale nowe rozwiązania w naszym obiekcie i Spa w Poznaniu, pragnąc zapewnić kompleksową ofertę. Troszczymy się także o najwyższy poziom oferowanych usług oraz życzliwą i rzetelną obsługę. Kameralna atmosfera oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta gwarantują miłe wspomnienia z pobytu.

Pakiety pobytowe SPA to cudowny zastrzyk młodości, zupełny relaks i odprężenie, to odzyskanie energii, witalności, regeneracja naruszonych przez intensywne tempo życia sił psychicznych i fizycznych.

Pakiety SPA obejmują serię zabiegów kosmetycznych, masaże, kapsułę SPA, basen z antyprądem, aqua erobic, saunę parową i Infra Red, koloroterapię, profesjonalną poradę kosmetyczną i dietetyczną.

Zabiegi pielęgnacyjne zostaną ustalone dla Państwa indywidualnie po konsultacji kosmetycznej.

Uzupełnieniem odnowy biologicznej jest oferowana przez nas kuchnia, obfitująca w smakołyki przygotowane z bogatych w cenne składniki odżywcze i lekkostrawne produkty.

Proponujemy Państwu pobyty SPA o zróżnicowanej długości turnusów.

Serdecznie zapraszamy…