Domowe SPA

baseny intex

Odpoczynek w SPA jest zazwyczaj bardzo drogi i nie każdego stać na taki urlop. Nie każdy jednak wie, że możemy łatwym i tanim sposobem zrobić coś na wzór „domowego SPA”. Nie jest to wcale trudne – wystarczy kupić odpowiedni basen ogrodowy i dodatki do niego. Ja polecam baseny Intex, ponieważ są one idealne na zrobienie własnego spa z tego powodu, że znajdziemy do nich wiele różnych oryginalnych dodatków od tego samego producenta, są wysokiej jakości i łatwo dostępne w wielu sklepach.

Baseny jako SPA – czy w ogóle warto?

Dla osób, które nie lubią wychodzić z domu i przepłacać – domowe SPA będzie idealnym wyborem. Co prawda nie będzie to taka sama jakość, jak ta w prawdziwych SPA, ale można naprawdę dobrze odwzorować warunki panujące w zwykłym spa. Należy też patrzyć na to pod względem ceny – w prawdziwym SPA może zapłacimy mniej za kilka dni niż za koszt zrobienia własnego, ale w skali kilku miesięcy oszczędzimy na tym bardzo dużo pieniędzy

Co do domowego SPA należy przygotować?

Najważniejsze jest przygotowanie tego, co dobry basen ogrodowy powinien mieć. Baseny Intex są bardzo proste w montażu, przez co każdy może zamontować to, co jest potrzebne. Pierwszą rzeczą, która potrzebujemy jest odpowiedni zestaw czyszczący do basenu, który umożliwi nam łatwe i bezproblemowe czyszczenie naszego SPA. Potrzebujemy też odpowiedniej pompy z filtrem i tabletek z chlorem, które pozwolą nam oczyścić wodę w basenie.
Jeśli chodzi o rzeczy typowe dla SPA – polecam przygotować świeczki zapachowe, różne kwiaty i specjalne kremy, które pozwolą nam odpocząć w basenie i odmłodzić naszą skórę. Takie rzeczy znajdziemy w praktycznie każdej drogerii z perfumami, lub w sklepie internetowym.
Dlaczego akurat baseny Intex?

Podsumowanie

Domowe SPA to świetny pomysł dla osób, które lubią przygotować coś samemu – moim zdaniem o wiele fajniej się odpoczywa w czymś, co sami przygotowaliśmy niż jakbyśmy chodzili do SPA, które jest zrobione tylko z powodu chęci zarobku a nie sprawienia jak największej przyjemności klientom