Spa – jak się zachowywać?

bona dea spa poradnik

Czy zamierzasz wybrać się do spa?

Serwis Bona Dea Spa właśnie powstał po to aby pomóc takim osobom jak Ty! Kilka poniższych kroków pomoże zrozumieć Ci sens bycia w spa oraz odpowiednio się do niego przygotować.

bona dea spa poradnikJeśli wybierasz się pierwszy raz do spa na pewno się denerwujesz – jak każdy. Jest to normalne zachowanie, przed odkrywaniem nowego. Do odwiedzenia salonu SPA zachęcają bony rozdawane w internecie lub kupowane po okazyjnej cenie. Duża część posiadaczy takich bonów w ogóle ich nie wykorzystuje ponieważ boi się co się tam wydarzy.

Najwięcej problemów sprawia fakt, że kobiety boją się rozebrać do masażu. Nie masz się czym przejmować – skromność jest zawsze zachowywana podczas wykonywania zabiegu. Tak samo jak i przeprowadzający takie zabiegi – tacy ludzie przeprowadzili już masę masażów tego typu i dla nich jest to obojętne – jednak pamiętaj – masażysta ma obowiązek zachować skromność.

Kilka kroków które powinnaś wykonać zanim udasz się o SPA.

  • Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy. Spa może nie być w stanie znaleźć dla Ciebie miejsce gdy przychodzisz prosto z ulicy. Jest to również pewien wyznacznik, określający czy dane studio jest dobre.
  • Podczas umawiania się na wizytę, poinformuj recepcjonistki o tym, że jest to Twoja pierwsza wizyta w takim miejscu. powinny odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania i zachęcić Cię do przyjścia.
  • Bądź około 15 minut przed czasem, aby w pełni skorzystać z udogodnień typu jacuzzi albo łaźnia parowa.
  • Po przyjściu, recepcjonistki powinny pokazać Ci Twój pokój, powinnaś również znaleźć w nim pantofle i szlafrok.
  • Gdy się przebierzesz powinnaś być zaprowadzona do odpowiedniego pomieszczenia zabiegowego.
  • Gorący prysznic przed masażem jest bardzo dobry!
  • W gabinecie masażu, masażysta poinformuje Cię jak masz się położyć.
  • Pod koniec masażu, osoba wykonująca poinformuje Cię że możesz się przebrać.

Aby wybrać odpowiednie uzdrowisko spa musisz przemyśleć jakie mięśnie chcesz rozluźnić. Jest to bardzo ważne ponieważ istnieje bardzo wiele salonów spa, różnego rodzaju które pomogą Ci osiągnąć zamierzone przez Ciebie efekty. Strona internetowa Bona Dea Spa pomoże Ci w wyborze odpowiedniego ośrodka.