Personalizowany upominek na mikołaja

upominek na mikołaja

Święta, oraz mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. A wraz z nimi prezenty mikołajkowe – czyli to co uwielbiamy najbardziej. Co roku zastanawiamy się nad tym, jaki upominek na mikołaja kupić. Często takie rozmyślenia zajmują dużo czasu – i z wielu sklepów wychodzimy z pustymi rękoma. Szukamy w internecie oryginalnego upominku na mikołaja – lub pytamy się pomocników w sklepie o pomoc w wyborze najlepszego prezentu. A co jeśli wcale nie musimy aż tak długo i daleko szukać?

Personalizowany czekoladowy prezent mikołajkowy

Personalizacja czyni prezenty unikalnymi, jedynymi w swoim rodzaju. Jeśli kupujemy komuś bombonierkę jako upominek na mikołaja, to jest bardzo duża szansa że ta osoba dostanie podobną bombonierkę od innej osoby. A co to jest za prezent, który nie jest oryginalny i się powtarza? Dlatego ja zawsze kupuje prezenty personalizowane – najczęściej czekoladki.

Tradycyjny upominek na mikołaja

Tylko że z możliwością personalizacji także jest super pomysłem na prezent mikołajkowy. Na przykład:

  • Zegarek z wygrawerowanym na tyle imieniem i dedykacją dla danej osoby.
  • Wspólne zdjęcie, z dedykacją na odwrocie (najlepiej w jakiejś solidnej, drewnianej ramce)
  • Gadżet związany z ulubioną tematyką danej osoby. Na przykład – dla kogoś kto jest fanem rajdów, etui na telefon z samochodami rajdowymi będzie idealnym prezentem mikołajkowym
  • Ciekawie wykonane rzeczy codziennego użytku – na przykład mydło o egzotycznym zapachu i kształcie. (wbrew pozorom jest to naprawdę dobry prezent)
  • i wiele wiele innych

Takie prezenty możemy dostać w wielu różnych firmach zajmujących się tworzeniem, i personalizowaniem prezentów. Często z okazji świąt możemy natrafić na różne promocje – najczęściej nawet miesiąc przed mikołajkami. Ja osobiście zawsze zamawiam takie prezenty z internetu, oczywiście po przeczytaniu opinii na temat danego sklepu.

Czekoladowy prezent czy zwykły?

To już jest kwestia gustu, ale jak dla mnie czekoladowe prezenty wygrywają pod wieloma względami. Są one bardziej eleganckie – oraz nie są przesadnie drogie, dzięki czemu stanowią one

prezent - czekoladki
Już sam wygląd takich prezentów mikołajkowych pokazuje, że są one wyjątkowe

prawdziwy prezent, a nie jedynie drogi gadżet. Może to jest staroświeckie podejście – ale jak dla mnie prezent mikołajkowy powinien symbolizować coś, a nie być zwykłym podarkiem nad którym nawet chwile się nie zastanawialiśmy. Moim faworytem są bombonierki ze zdjęciami oraz dedykacją – każda osoba która je ode mnie dostała była wniebowzięta.