Wygodny samochód – czym się sugerować?

Samochód dla wielu osób jest jak drugi dom – spędzają w nim bardzo dużo czasu. A to muszą odebrać dzieci ze szkoły, pojechać do sklepu na zakupy, pojechać do pracy i wrócić z niej do domu. Dużo osób kupuje bardzo podstawowe samochody, które nie oferują zbyt dużo dodatkowej funkcjonalności. Ja jednak polecam kupić samochód droższy, które zaoferuje nam znacznie więcej – w kwestii wygody, wyglądu oraz mocy. Czym się sugerować gdy chcemy kupić komfortowy samochód? Na to pytanie odpowiem Wam poniżej.

Luksus nie musi być tylko w domu – wygodne fotele

Na fotelu w samochodzie spędzamy praktycznie całą jazdę. Dlatego też kupujemy samochód z takimi fotelami, które są dla nas najwygodniejsze. Osobiście nie polecam foteli, które są wykonane ze skóry. Dlaczego? Może i wyglądają one ładnie, są milsze w dotyku niż fotele wykonane ze zwykłego materiału – ale w lato powodują, że się bardzo pocimy oraz po prostu nie za ładnie pachną.

Klimatyzacja

Samochód bez klimatyzacji jest jak telewizor bez pilota. Da się używać, ale jest cholernie niewygodny. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś w lato, gdy na zewnątrz panuje 30 stopni w cieniu jeździł samochodem bez klimatyzacji. Przecież w takim aucie dało by się upiec ciasto! Odkładając żarty na bok, klimatyzacja w dzisiejszych czasach jest po prostu obowiązkowym wyposażeniem samochodu, i gdy kupujemy auto musimy koniecznie zwrócić uwagę czy jest w nim klimatyzacja i jak dobra jest.

Dobre głośniki

Jadąc samochodem zazwyczaj słuchamy radia. Gdy mamy dobry zestaw głośnikowy, oraz nowoczesne radio to możemy do niego się podpiąć np. telefonem i puszczać piosenki z naszego telefonu, za pomocą bluetooth. Jest to bardzo wygodna opcja, szczególnie gdy zwrócimy uwagę na to, że w 3/4 tego co jest w radiu to reklamy lub piosenki które nam po prostu się nie podobają. Ja osobiście jak jadę samochodem, to zawsze włączam na komórce spotify i łączę się z autem. Świetna opcja, i wcale nie taka droga!